ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Популярні пральні машини з невеликим барабаном.

опубліковано : 29.05.2024


Пральні машини місткістю від 6 до 8 кг — найпопулярніші серед українських покупців. Вони вдало поєднують у собі компактні габарити та досить великий бак, якого вистачає для повсякденного обслуговування сім'ї з 2–4 осіб. У статті докладно розповідаємо про п'ятірку найпопулярніших моделей цього сегмента.


Samsung WW60A3100BE


Пральна машина з унікальним цифровим інвертором із вбудованими магнітами демонструє бездоганну надійність та продається з 20-річною гарантією від виробника на мотор. Цикл гігієнічного очищення паром виконує два завдання: покращує виведення стійких забруднень завдяки розм'якшенню волокон та створює антибактеріальний ефект. Система Drum Clean автоматично очищає барабан від бруду. Попри високу функціональність, купити пральну машину Samsung можна зовсім недорого.


Indesit OMTWSC 51052 W


Вузька пральна машина з фронтальним завантаженням стане ідеальним вибором для малогабаритного приміщення. Клас енергоефективності А++ забезпечує оптимальну витрату електрики. Фірмова функція Water Balance Plus відповідає за автоматичний розрахунок ресурсів, необхідних для прання конкретного виду білизни. Програма Autoclean використовується для автоматичного очищення внутрішнього відсіку без додаткової хімії. Опція «Легке прасування» ідеально справляється зі складками та заломами.


LG FH0J3NDN0


Пральна машина з шістьма різними ступенями обертання барабана підлаштовується під тип тканини для бездоганного результату без вицвітання та появи катишків. Функція мобільної діагностики Smart Diagnosis дозволяє вчасно виявити проблеми в системі та усунути їх без виклику майстра. Інверторні технології підвищують якість прання разом зі зниженням рівня шуму та енергоспоживання. Двигун захищений від стрибків напруги та перевантажень.


Beko WUE6512IXBW


Класична пральна машина автоматичного типу стане чудовим вибором для будь-якого будинку чи квартири. Максимальна швидкість віджиму в 1000 об/хв дозволяє діставати з барабана чисту та практично суху білизну. Цифровий дисплей у комбінації з механічними кнопками забезпечує зручність керування. 15 встановлених програм дають можливість зберігати в ідеальному вигляді кожну річ, незалежно від її складу. Інші плюси — функція дозавантаження білизни та рівень енергоефективності А+++ (тобто максимальний).
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна