ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Паперовий посуд: види, сфера використання, переваги.

опубліковано : 18.06.2024


Одноразовий посуд має великий попит. При цьому найчастіше використовуються пластикові вироби. Достойну конкуренцію їм складають паперові тарілки, стакани та ланч-бокси. Розглянемо, чим так приваблюють ці вироби та де ними можна користуватися.


Види паперового посуду


Посуд виготовляють зі звичайного картону та крафт-паперу. Це податливі матеріали, які можуть прийняти будь-яку форму. Відповідно, з паперу можна виготовляти велику кількість виробів:Сфера використання та критерії вибору


Посуд з картону знайшов широку сферу використання. Його придбають:При виборі посуду треба враховувати меню. Для перших страв знадобляться супниці та глибокі тарілки. Однак останні – частіше виготовлені з пластику. Для других страв, салатів, закусок та десертів знадобляться плоскі тарілки. Краще за все купити ємності різного розміру. Тоді можна вибрати варіанти для подавання різних продуктів. Для подавання страв фастфуду знадобляться контейнери та конверти. При чому можна замовити пакування під конкретну пропозицію меню, наприклад, спеціально для картоплі фрі.


Для напоїв потрібні стакани. При їх виборі слід враховувати об’єм. Його підбирають залежно від напою. Для алкоголю можна купити маленькі стакани на 100 мл. Для соків, води, чаю та кави універсальними рішеннями будуть ємності на 200-250 мл. Для попкорну можна придбати стакани на 500-700 мл.


Переваги та особливості посуду з картону


Паперовий посуд не просто так має великий попит. Він такий затребуваний через свої якісні характеристики:Вважається, що паперовий посуд більш екологічний за пластикові вироби. Це дійсно так. Папір розкладається у природних умовах. Але, щоб він дійсно не завдавав шкоди, на картоні мають бути відсутні малюнки, написи та ламінація. При їхній наявності паперовий посуд слід віддати на перероблення, інакше він буде забруднювати природу.
ЦІКАВО :


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Леді | Головна